<< استان کبک بالاخره بعدر از دوماه روش ثبت و یا سابمیت کردن پرونده های نیروی تخصص را اعلام کرد. >>


1395/06/23 | نوشته ی: مدیر سایت |   882


سایت از ساعت 8:30 صبح روز 13 جون 2016 سایت mon Projet برای سابمیت کردن پرونده کسانی که قبل از این در این سایت پروفایل ایجاد کرده اند به مدت یک باز خواهد شد. هر چند پیش بینی می شود همانند سالهای قبل در ساعات اولیه تکمیل و بسته شود.

از قرار اطلاع 41000 پروفایل در این سایت ایجاد شده است و این به این معنی میباشد که باز همانند دوماه پیش سایت تحمل باز ترافیکی شدید را نداشته باشد.

اما برای حل این مشکل طراحان وب سایت ایده ای اندیشیده اند که می توانند اتاق انتظاری مجازی تعریف کنند به این معنی که افراد در حین وارد شدن به سایت  در یک اتاق انتظار مجازی وارد خواهند شد و در صف ثبت نام قرار خواهند گرفت.

سایت های متنوع مطلبی انتشار کرده اند که برای ورود به این اتاق مجازی نیاز به لاگین میباشد اما اینگونه نیست و هرموقع که نوبت شما رسید میتوانید بعد از آن عملیات لاگین را انجام دهید.

متقاضی در اتاق انتظار می داند که چند نفر جلوی او هستند و به محض اینکه نوبت او می شود می تواند نسبت به لاگین و نیز تکمیل پروسه اقدام کند و پرونده را ثبت کند. برای این کار او تنها ده دقیقه زمان دارد.

- قبل از ساعت 8:30 دقیقه نمی توان در نوبت قرار گرفت. به این معنی که سایت همه افراد را ساعت 8:30 خارج می کند و نوبت به کسانی می دهد که از 8:30 دقیقه اقدم به کلیک کردن روی ایکون SIGN IN و یا SE CONNECTER می کنند

- تصور ما این است که اتاق انتظار بر سرور دیگری به طور مستقل کار می کند و ایجاد آن اگر به درستی کار کند باعث می شود افرادی که نوبت آنها بالای 5000 است نتوانند به سایت اصلی فشار وارد کنند و عملا سرور اصلی می تواند کار خود را برای کسانی که موفق شده اند در نوبت قرار گیرند انجام دهد.