کاریابی در استان کبک کانادا

کاریابی در استان کبک کانادا

پیدا کردن شغل همواره یکی از اساسی ترین دغدغه های بشر بوده است و این مسئله در حین ورود به کشور جدید بیشتر می شود، اگر شما نیز نیازمند پیدا کردن شغل مورد نظر خود در استان کبک هستید به روش های زیر این روند را تسهیل ببخشید. پیدا کردن کار در استان فرانسوی زبان کبک در ابتدا کمی مشکل است ولی این بخش توسط دولت کبک طراحی و بروزرسانی شده و سعی در تسهیل استخدام در کبک (مونترال) دارد و به دو زبان فرانسه و انگلیسی است.

روش های کاریابی در کبک دو بخش است که با کلیک روی گزینه “کاریابی در کبک Emploi Quebec” می توانید شروع به جستجوی کار کنید.

در ادامه توضیح در مورد بخشهای مختلف کار آمده است:

روش اول:
نیازمند ثبت نام آنلاین در سرویس کاریابی کبک است.

این سیستم برای افرادی است که دارای گواهی پذیرش استان کبک (CSQ)  می باشند و پرونده آنها در فدرال در حال بررسی است و هم اکنون در خارج از خاک کانادا هستند و یا دانش آموزان و دانشجویانی که دارای کارت ( PR ) و یا ویزای دانشجویی معتبر هستند و یا افرادی که به دنبال شغل در استان کبک  هستند.
اگر شما در این سرویس ثبت نام نمایید می توانید با ذکر شرایط خود و با دادن درخواست کار، ایمیل هایی از این بانک کاریابی که  با شرایط شما سازگار است دریافت کنید.
در بخش ثبت نام (Registration) : برای ثبت نام به گزینه To register مراجعه کنید در پایین صفحه بر روی مستطیل آبی رنگ I agree کلیک کنید و با توجه به شرایط خود به صورت آنلاین ثبت نام کنید و در هر زمان برای بررسی فایل خود بر روی  گزینه Access your file کلیک کنید .

روش دوم:
در بخش مشاوره(Consultation ):
اگر هم اکنون تمایل به ثبت نام ندارید و فقط میخواهید پیشنهاد های شغلی در کبک را بررسی کنید:

  • بر روی گزینه Québec job offers کلیک کنید
  • سپس شرایط خودرا وارد کرده و بر روی گزینه Search کلیک کنیدو همچنین اگر تمایل به بررسی مشاغل در استان های دیگر کانادا دارید بر روی Job offers in other Canadian provinces, Job Bank کلیک کنید.

در قسمت آخر که به مشاوره اختصاص پیدا کرده است با توجه به نیاز خود اطلاعات مفید و لازم را در زمینه پیدا کردن شغل مناسب کسب کنید .

لینک های مفید:

  • راهنمای پیدا کردن شغل
  • اطلاعات بازار کار
  • کار برای دانش آموزان و دانشجویان
  • روش های کاریابی برای مهاجرین
  • راهنمای کاربران

 

http://www.quebecjobs.com/?language=English
http://www.jobbank.gc.ca/intro-eng.aspx
http://emploiquebec.net/index.asp
http://www.monster.ca
http://www.workingincanada.gc.ca
http://www.canadajobs.com
http://www.careerclick.com
http://www.indeed.com
http://www.wowjobs.ca
http://www.bestjobsca.com
http://www.workopolis.com/index.html
http://www.careerjet.ca/jobs-in-quebec-4300.html
http://www.jobboom.com
http://www.nature.com/naturejobs/science/jobs…
http://www.canada.plusjobs.com
http://www.jobshark.ca/caeng
http://globecareers.workopolis.com

 

نوشته های مرتبط

عمومی

مهمترین سوالات ویزای شینگن در روز مصاحبه

هرکسی که اهل سفر کردن باشد، بالاخره یک بار سر و کارش به روز مصاحبه‌ی ویزای شینگن می‌افتد. این روز، روز مهمی است و نمی‌توان آن را ساده انگاشت و در حد یک گفتگوی کوتاه بین شما و افسر ویزا خلاصه‌اش کرد. در این جلسه، باید تمامی اطلاعات را دقیق و بی هیچ کم و کاست در […]

عمومی

۳۰ کشوری که با خرید خانه، به شما گذرنامه جدید می‌دهند

داشتن گذرنامه دوم یا اقامت یک کشور خارجی برای بسیاری از ثروتمندان دنیا جذاب بوده است. تعداد قابل توجهی از مردم برای دریافت اقامت دائم و حق شهروندی در کشورهای دیگر سرمایه‌گذاری می‌کنند. در این بین برخی کشورها در مقابل سرمایه‌گذاری در صنعت املاک کشورشان، به شهروندان خارجی اقامت و گذرنامه می‌دهند.  در این مقاله سی کشور[…]