میانگین اجاره بها در شهرهای کانادا در ژوئن ۲۰۱۹

بازار اجاره کانادا تغییرات اندکی را در ماه گذشته شاهد بود، اما با توجه به گزارش وب سایت PadMapper در ماه ژوئن، میزان اجاره بها در یک شهر به بالاترین حد خود رسیده است.

۹ شهر کانادا شاهد روند افزایش و ۳ شهر شاهد روند کاهش اجاره بها بودند.

میزان اجاره در ۱۲ شهر دیگر نیز از ثبات نسبی برخوردار بود.

 

وب سایت Padmapper اعلام نمود: “پیرو روندی مشابه با گزارش ماه قبل، حدود نیمی از شهرهای این لیست بدون تغییر بوده ‌اند و با وجود اینکه مقدار اجاره در گزارش این ماه کمی افزایش داشت، اما مقدار افزایش بسیار ناچیز بوده است.”

 با این حال، در مقایسه سال به سال مشخص می شود که حدود یک سوم از شهرها نرخ رشد دو رقمی را تجربه کرده اند و این نشان می دهد که همچنان تقاضا در این بازارها وجود دارد.

۵ بازار گران کانادا نسبت به ماه گذشته تقریبا بدون تغییر باقی ماندند البته به جز شهر بری در انتاریو که عنوان چهارمین شهر گران را به خود اختصاص داد و مونترال را در رتبه پنجم قرار داد.

میانگین اجاره بها در شهرهای کانادا در ژوئن 2019

 

یک بار دیگر تورنتو علی رغم کاهش ۰.۹ درصدی در میزان اجاره بهای خانه یک خوابه، به عنوان گران ترین شهر کانادا انتخاب شد. میزان اجاره واحد یک خوابه در این شهر به ۲،۲۳۰ دلار رسید در حالی که اجاره خانه ‌های دو خوابه در حد ۲،۸۵۰ دلار ثابت باقی ماند.

 

ونکوور در جایگاه دوم قرار دارد و سریع ترین نرخ رشد را در ماه گذشته داشته به طوری که اجاره بهای خانه یک خوابه با ۳.۸ درصد افزایش به ۲،۲۱۰ دلار رسید. همچنین قیمت اجاره واحدهای دو خواب نیز با افزایش قابل توجه ۳.۶ درصدی به ۳،۲۰۰ دلار رسید.

 

برنابی در استان بریتیش کلمبیا، در جایگاه سوم این لیست باقی ماند. مانند ماه گذشته، قیمت اجاره آپارتمان یک خوابه بدون تغییر در حد ۱،۵۷۰ دلار باقی ماند و اجاره خانه های دو خوابه نیز با کاهش ۳.۱ درصدی به ۲،۲۱۰ دلار رسید.

 

شهر بری (Barrie) در انتاریو، مونترال را از رتبه چهارم خارج نمود و میزان اجاره بهای خانه های یک خوابه در آن با رشد ۰.۷ درصدی به ۱،۴۵۰ دلار رسید. همچنین اجاره آپارتمان دو خوابه با کاهش ۰.۷ درصدی به ۱،۴۹۰ دلار رسید.

 

مونترال با یک پله سقوط در جایگاه پنجم قرار گرفت. نرخ اجاره بهای خانه یک خوابه با کاهش ۲.۷ درصدی به ۱،۴۲۰ دلار رسید در حالی که اجاره آپارتمان دو خوابه مانند ماه قبل، به میزان ۱،۷۱۰ دلار باقی ماند.

PadMapper اشاره می ‌کند که میزان اجاره بهای واحدهای یک ‌خوابه در شهر مونترال در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته به میزان ۱۴.۴ درصد افزایش‌ یافته است.

 

شهرهای ونکوور و ویندزور بیشترین رشد قیمت را در سراسر کانادا دارا بودند چرا که قیمت اجاره بهای واحد های مسکونی یک خوابه در هر دو شهر به میزان ۳.۸ درصد افزایش یافت.

 

سنت جانز و کبک نیز دارای پایین ترین نرخ اجاره بها در ماه ژوئن بودند به طوری که میانگین اجاره برای واحد های یک خوابه و دو خوابه به ترتیب ۸۱۰ و ۸۹۰ دلار بوده است.

میانگین اجاره بها در شهرهای کانادا در ژوئن 2019

نوشته های مرتبط

کانادا

قوانین کار در کانادا

قوانین کار در کانادا:     Employment Standards Act    Ontario Human Rights Code     Occupational Health and Safety Act     Workplace Safety and Insurance Act در ابتدا و تا زمانیکه آژانس کاریابی برای شما کار پیدا نکرده، نباید در مورد شماره ملی شماSIN  و تاریخ تولد و محل تولد شما سوالی کند، چون برخلاف قانون است.   √ […]

کانادا

افزایش ۳۰درصدی کمک هزینه دولت کبک برای شرکت در کلاس زبان فرانسه

از ابتدای July 1, 2019 برابر ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۸ دولت کبک مصوبه ای ارائه نمود که طبق آن ، تعداد افراد بیشتری میتوانند در کلاسهای زبان فرانسه شرکت کنند و هیچ گونه هزینه ای پرداخت نکنند و در ضمن از کمک هزینه پرداختی دولت کبک بهره مند گردند.   الف) کلاس های تمام وقت: کلاسها به صورت ۲۵[…]